• Rok szkolny 2020/2021

• Wyniki szkolnego konkursu bibliotecznego  „Na grzbiet książki”
          • Wyniki szkolnego konkursu bibliotecznego „Na grzbiet książki”

• 15.05.2021 08:53
          • Od 24 marca do 24 kwietnia 2021 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Lubichowie został przeprowadzony konkurs biblioteczny „Na grzbiet książki”.
          • Przedmiotem konkursu było wykonanie grzbiety książki o wymiarach (szerokość 6-9 cm i wysokość 22-29 cm), a celem rozwijanie aktywności twórczej u dzieci i młodzieży wyobraźni plastycznej oraz kształtowanie nawyku szanowania książek. Jury w składzie ( Hanna Pilacka i Sylwia Szydłowska) starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace, biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania dzieła. Grzbiety wykonane zostały różnymi technikami np. rysunek, wyklejanie, wyszywanie, ozdabianie bibułą, itd .

Wybór okazał się bardzo trudny.

W ramach konkursu złożono 13 ciekawych i barwnych prac.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów. Wyniki przedstawiają się następująco:

KLASY I-III

I miejsce - Piotr Guzenda Ib

II miejsce - Anita Maszka IIa

III miejsce - Amelia Reimus Ic

KLASY IV- VI

I miejsce - Dawid Cejer Va

II miejsce - Agata SrokaVIa, Weronika Szyca IVa, Bartłomiej Guzenda Va

III miejsce - Zofia Łukasiewicz VIb, Marcelina Gołuńska IVa

WYRÓŻNIENIE

Agata Mieczkowska IVa

Nicola Reimus IVa

Jakub Małecki IVc

KLASY VII- VIII

I miejsce - Alicja Cejer VIIIb

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. W bibliotece dla wszystkich uczestników czekają dyplomy i drobne upominki. Zapraszamy!

Biblioteka szkolna PSP Lubichowo