• ROK SZKOLNY 2021/2022

• 11.05.2022 22:50
          • 10 maja 2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ BEZ PLECAKA (ang. No backpack day). Tego dnia nasi uczniowie zamienili plecak na inne nosidła – kosze, walizki, wózki, kartony, taczki itp. Kreatywność uczniów nie miała żadnych granic!
            Przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało z zabrania wszystkich potrzebnych tego dnia rzeczy takich jak zeszyty, książki, przybory szkolne.
            Cel inicjatywy – uśmiech na twarzy – został osiągnięty!
          •   Akcja ŻONKILE
          •  Akcja ŻONKILE

• 07.05.2022 21:55
          • 79 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim – z p. Hanną Pilacką   ze szkolnej biblioteki upamiętni 19 kwietnia b.r. Samorząd Uczniowski wraz największego zbrojnego zrywu Żydów    podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie.
          • Nasza szkoła znów „gra” z Orkiestrą!

• 25.01.2022 18:21
          • Po raz kolejny społeczność naszej szkoły włączyła się w akcję WOŚP pokazując, że warto pomagać.  W tym roku mottem przewodnim działania jest hasło "Przejrzyj na oczy".