• ROK SZKOLNY 2021/2022

• Świąteczny Dzień

• 21.12.2021 08:41
        • Ależ zrobiło się świątecznie 17 grudnia w naszej szkole!
          Sale lekcyjne i korytarze zostały wcześniej pięknie udekorowane, a na tydzień przed Wigilią i młodsi, i starsi założyli na siebie swetry z motywami Gwiazdkowymi, czapki Mikołaja, rogi reniferów. Generalnie królował kolor czerwony i zielony.
        • Jednakże nie byłoby prawdziwej świątecznej atmosfery bez muzyki. O to zadbał Marcel Jodko z klasy 8c, który umilał przerwy grając piosenki z dzwoneczkami.

Czy za rok powtórzymy taki dzień? To zależy od samych uczniów. Póki co przygotujmy się na ten wyjątkowy dzień, „bardzo ciepły, choć grudniowy”.

Życzmy sobie byśmy nigdy nie byli „zbyt dorośli”, aby czekać z utęsknieniem na pierwszą gwiazdkę na niebie w Wigilijną noc.

Grażyna Klonecka-Barrett
          opiekun SU