• Zawody sportowe 2020/2021

• W PSP w Lubichowie 17 czerwca Dniem Barw Narodowych.

• 18.06.2021 15:08
        • W związku z trwającymi rozgrywkami EURO 2020 w piłce nożnej  i występami naszej Drużyny Narodowej z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w Naszej Szkole odbył się Dzień Barw Narodowych. Większość uczniów i nauczycieli tego dnia przyszło do szkoły ubranych w kolory biało-czerwone. Nie zabrakło również akcentów w postaci szalików i czapeczek związanych z barwami narodowymi oraz EURO 2020.
        •

Nasza Reprezentacja uległa Słowacji 2:1 w meczu otwarcia i niezmiennie potrzebuje naszego głośnego dopingu. Czeka nas arcytrudne zadanie, gdyż w najbliższą sobotę o godz. 21:00 na Estadio de la Cartuja w Sewilli będziemy podejmować reprezentację Hiszpanii, która jest wymieniana jako pretendent dojścia do strefy medalowej. Kolejny mecz miejmy nadzieję, że nie tylko o przysłowiowy honor, rozegramy w środę o godz. 18:00 na Stadionie Kriestowskij w Sankt Petersburgu z reprezentacją Szwecji.

DOPINGUJMY I TRZYMAJMY KCIUKI PÓKI PIŁKA W GRZE !!!!

Dziękujemy  Samorządowi Uczniowskiemu oraz jego opiekunowi za zorganizowanie Dnia Barw Narodowych. Upamiętnieniem tego wydarzenia są zdjęcia zespołów klasowych i grona pedagogicznego do których obejrzenia serdecznie zapraszamy :-)

Więcej o Barwach Narodowych i historii w linku: 2 Maja -Dzień Flagi Narodowej. Skąd wzięły się polskie barwy. - Tropiciele Historii

Ze sportowym pozdrowieniem.

Nauczyciele Wychowania fizycznego