• Wycieczki 2021/2022

• Spotkanie integracyjne klasy III c.

• 16.09.2021 18:17
          • 15 września 2021 r. w ramach integracji klasowej, uczniowie klasy III c udali się na pole biwakowe w Młynkach. W radosnej i życzliwej atmosferze, przy ciepłych promieniach wrześniowego słońca, uczniowie mieli możliwość poznać się jeszcze lepiej, przez wspólne zabawy i gry sportowe.
          • Oprócz wielu atrakcji, które czekały ich tego dnia, mogli przyjrzeć się wodowaniu kajaków, dowiedzieć się jakie zasady obowiązują uczestników spływu, poznać oznakowania i mapy turystyczne. Trzecioklasiści wykazali się też wiedzą i umiejętnościami, wykonując zadania przygotowane przez wychowawcę, by udowodnić, że są zespołem klasowym, który potrafi współpracować i wzajemnie sobie pomagać. Nagrodą było wspólne ognisko i zabawy sportowe.

Ważnym elementem, obok wspólnej zabawy i integracji dzieci, było bezpieczeństwo. W czasie wspólnego pobytu, przypomniano o zasadach poruszania się po drodze, właściwym zachowaniu w autokarze i na polu namiotowym oraz zachowaniu bezpieczeństwa nad wodą.

Renata Jodko