• WYNIKI VII DIAGNOZY PRÓBNEJ ÓSMOKLASISTÓW

• 15.05.2022 14:33
        • 25 kwietnia br. uczniowie klas ósmych pisali kolejną próbną diagnozę z języka polskiego, sprawdzającą wiadomości i umiejętności przed planowanym egzaminem zewnętrznym.  ​​​​​​​

W diagnozie wykorzystano arkusz przygotowany przez wydawnictwo Nowa Era.

• WYNIKI VI DIAGNOZY PRÓBNEJ ÓSMOKLASISTÓW

• 20.04.2022 22:39
        • 5 kwietnia br. uczniowie klas ósmych pisali kolejną próbną diagnozę z języka angielskiego oraz z języka niemieckiego, sprawdzającą wiadomości i umiejętności z języków nowożytnych przed planowanym egzaminem zewnętrznym  w maju 2022  r.
        • WYNIKI V DIAGNOZY PRÓBNEJ ÓSMOKLASISTÓW

• 05.04.2022 20:30
        • 21 marca br. uczniowie klas ósmych pisali kolejną próbną diagnozę z matematyki, sprawdzającą wiadomości i umiejętności  matematyczne przed planowanym egzaminem zewnętrznym  w maju 2022  r.
        • WYNIKI IV DIAGNOZY PRÓBNEJ ÓSMOKLASISTÓW

• 22.03.2022 20:18
        • 8 marca br. uczniowie klas ósmych pisali kolejną próbną diagnozę z języka polskiego, sprawdzającą wiadomości i umiejętności  polonistyczne przed planowanym egzaminem zewnętrznym  w maju 2022  r.