• ROK SZKOLNY 2021/2022

• SPRAWOZDANIE Z WYBORÓW  SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
        • SPRAWOZDANIE Z WYBORÓW SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• 25.09.2021 19:39
        • Dnia 15 września 2021r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Lubichowie odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na sali stołówki szkolnej, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zebrały się Samorządy Klasowe IV-VIII. Wybory poprzedziło wystąpienie pani dyrektor Justyny Kacały, która przybliżyła zebranym na czym polega działalność samorządu oraz życzyła udanych wyborów.
        • Następnie głos zabrała opiekun Samorządu Uczniowskiego, Grażyna Klonecka-Barrett, która zapoznała zebranych z zasadami głosowania oraz poprosiła wszystkich kandydatów o przedstawienie się.
          Po krótkiej prezentacji uczniowie przystąpili do głosowania.

W wyniku głosowania wybrano Szkolny Samorząd Uczniowski
          w składzie:

• Przewodnicząca SU - Agata Mazur, kl. VIII b
          • Za-ca przewodniczącej - Martyna Nawrocka, kl. VII c
          • Sekretarz SU - Zofia Stemplewska, kl. VIII a
          • Skarbnik SU - Zofia Jagodzińska, kl. VIII c

Pozostali członkowie SU

• Maja Góralska, kl. VIII d
          • Paulina Dulska, kl. V b
          • Lena Pogorzelska, kl. IV c

Po ogłoszeniu wyników Samorząd Uczniowski, w nowym składzie, został zaproszony na spotkanie 23.09.2021 r. z panią dyrektor Justyną Kacałą

Grażyna Klonecka-Barrett