• ROK SZKOLNY 2021/2022

• Samorząd Uczniowski na spotkaniu z Panią Dyrektor

• 29.09.2021 20:48
        • Dnia 23 września br. odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego z Panią Dyrektor Justyną Kacała.
          Na wstępie Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych. Celem spotkania było omówienie dni dodatkowo wolnych od zajęć lekcyjnych w roku szkolnym 2021/2022.
        • W danym roku szkolnym przysługuje 8 takich dni, z czego trzy dni muszą być przeznaczone na czas egzaminów ósmoklasistów.

Propozycja dni dodatkowo wolnych przedstawia się następująco:
          - 14 października (dzień nauczyciela ),
          - 12 listopada,

- 7 stycznia,
          - 2 maja,
          - 24,25,26 maja (czas przeznaczony na egzaminy ósmoklasistów),
          - 17 czerwca.
          Odbyło się głosowanie, nikt z zebranych nie wyraził sprzeciwu, wniosek został przyjęty jednogłośnie.

W dniach, w których nie będą organizowane zajęcia lekcyjne szkoła będzie zapewniała opiekę w świetlicy szkolnej, gdzie wyznaczeni nauczyciele będą pełnić dyżury.

Zofia Stemplewska