• Świąteczna wymiana kartek

• 17.12.2023 13:18
          • Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie z klas IV-V włączyli się w akcję wymiany kartek świątecznych pomiędzy szkołami. Do dnia 8 grudnia uczniowie wykonali własnoręcznie kartki bożonarodzeniowe. W każdej kartce znalazły się życzenia oraz listy w języku angielskim napisane przez uczniów.
          • W ubiegłym tygodniu nastąpiła wymiana kartek. Otrzymaliśmy kartki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rokocinie oraz Szkoły Podstawowej w Lisewie Malborskim. Radość z otwierania kartek i czytania liścików od kolegów i koleżanek z innych szkół była ogromna. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że chcieliby to powtórzyć w przyszłości. Było to ciekawe doświadczenie, atrakcyjna forma nauki języka angielskiego, która zintegrowała uczniów oraz odkryła wiele talentów artystycznych. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Małgorzata Legawiec