• Diagnozy 2022/2023

• WYNIKI III DIAGNOZY PRÓBNEJ ÓSMOKLASISTÓW

• 02.01.2023 13:51
          • 14 grudnia 2022 r. uczniowie klas ósmych pisali po raz trzeci próbną diagnozę, tym razem  z języka angielskiego i języka niemieckiego,  których celem było sprawdzenie wiadomości i umiejętności z języka obcego przez uczniów klas ósmych przed planowanym egzaminem zewnętrznym  w maju 2023  r.
            W diagnozie wykorzystano standaryzowany arkusz z wydawnictwa Nowej Ery.

• WYNIKI II DIAGNOZY PRÓBNEJ ÓSMOKLASISTÓW

• 01.12.2022 08:57
          • 16 listopada 2022 r. uczniowie klas ósmych pisali po raz drugi próbną diagnozę, tym razem  z matematyki,  której celem było sprawdzenie wiadomości i umiejętności z matematyki przez uczniów klas ósmych przed planowanym egzaminem zewnętrznym  w maju 2023  r.

W diagnozie wykorzystano standaryzowany arkusz z wydawnictwa Nowej Ery oraz z CKE dla uczniów z dostosowaniem.

• WYNIKI I DIAGNOZY PRÓBNEJ ÓSMOKLASISTÓW

• 02.11.2022 17:02
          • 19 października 2022 r. uczniowie klas ósmych pisali po raz pierwszy próbną diagnozę z języka polskiego,  której celem było sprawdzenie wiadomości i umiejętności z języka polskiego przez uczniów klas ósmych przed planowanym egzaminem zewnętrznym  w maju 2023  r.
            W diagnozie wykorzystano arkusz z CKE.