• Wycieczki 2021/2022

• WYCIECZKA DO ŁEBY

• 02.06.2022 21:08
          • 31maja klasy: IA i IIIB oraz oddział przygotowawczy dzieci z Ukrainy wybrały się na wycieczkę do Łeby. Pierwszym etapem wycieczki był przejazd meleksami przez Słowiński Park Narodowy, gdzie dzieci miały możliwość podziwiania fauny i flory tego terenu.
          • Kolejnym etapem było wspięcie się na wydmy i tu dzieci miały duże pole do popisu, zjeżdżały z wydm w różny sposób, zagarniając  w kieszenie i wszelkie możliwe otworki sypki piasek. Radości było co niemiara. Kolejnym etapem był spacer nad morze które okazało się bardzo ciepłe jak na tę porę roku. Po obiedzie przyszedł czas na zakup pamiątek i lodów. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domu.

Aleksandra Kuśnierz