• Wycieczki 2022/2023

• 24.06.2023 08:33
            • Czerwiec to czas wycieczek, które integrują grupę, dają moc wrażeń i poszerzają horyzonty. W tym roku szkolnym 21 czerwca grupa klas III b i II b wraz z uczniami klasy  III a i I b wybrała się na wycieczkę do Torunia.
            • 7a i 7b w Toruniu

• 14.06.2023 08:30
            • Ostatniego dnia maja klasy 7a i 7b wybrały się na wspólnie zaplanowaną wycieczkę klasową do Torunia. Pierwszym punktem był Młyn Wiedzy- Centrum Nowoczesności. Na pięciu piętrach można obejrzeć ekspozycje na temat m.in. ruchu obrotowego Ziemi, koryta rzeki Wisły oraz zjawisk fizycznych związanych z ruchem. Niebywałym wyzwaniem okazało się użycie telefonu stacjonarnego, by wykonać połączenie z drugim aparatem. Obsługa tego urządzenia wywołała najwięcej śmiechu!
            • Wyjazd integracyjny klasy IV b

• 05.06.2023 16:45
            • W piątek klasa IV b odbyła wyjazd integracyjny do Starogardu Gd. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: kręgle, pyszna pizza, lody oraz seans filmowy. Nie zabrakło też czasu na relaks, czyli masaż 😊
            • Costerina Park w Kościerzynie

• 29.05.2023 09:03
            • W piątek 26.05.2023 r. odbyła się długo wyczekiwana przez dzieci, wycieczka szkolna do Costerina Park-Rodzinne Centrum Rozrywki w Kościerzynie.