• Wydarzenia 2021/2022

• Warsztaty przyrodnicze o pomnikach przyrody

• 09.11.2021 18:37
            • Dnia 13 października uczennice  koła przyrodniczego  naszej szkoły uczestniczyły  w spotkaniu z osobą, która o lesie wie prawie wszystko. Gościem był Pani Radosława Krysiak – z  Nadleśnictwa Lubichowa. Pani Krysiak  zwróciła  dużą uwagę na  walory przyrodnicze podległego nam terenu – park krajobrazowy, rezerwaty i pomniki przyrody. Znaczniej obszerniej omówiła podczas zajęć terenowych POMINIKI PRZYRODY, które są prawnie chronionym tworem przyrody, szczególnie cennym ze względów naukowych, zabytkowych i kulturowych.
            • Święci są wśród nas!

• 09.11.2021 07:49
            • Być może ktoś zapyta, stąd takie przekonanie? Skąd taki tytuł naszego szkolnego artykułu? Odpowiedź bardzo prosta – wystarczy zajrzeć poniżej, na naszą internetową szkolną wystawę: „Holy wins – święty zwycięża”.
            • Spotkanie autorskie z panią Agnieszką Frączek

• 25.10.2021 17:43
            • W środę 13 października, klasy 2a i 3c udały się do Gminnej Biblioteki na spotkanie z panią Agnieszką Frączek - autorki książek dla najmłodszych. Oprócz twórczości dla dzieci p. Frączek zajmuje się językoznawstwem i leksykografią. Jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Warszawskiego.
            • Szkolne obchody   „Święta Drzewa” dla klas I-III
            • Szkolne obchody „Święta Drzewa” dla klas I-III

• 18.10.2021 18:51
            • 12 października  uczniowie klas młodszych włączyli się w uroczyste obchody Święta Drzewa.

Wychowawcy z uczniami przybyli do Nadleśnictwa Lubichowo według wcześniej ustalonego harmonogramu. Biletem wstępu na to ważne wydarzenie było przygotowanie przez każdego ucznia pracy plastycznej przedstawiającej liścia wybranego gatunku drzewa.

• Pasowanie na ucznia.

• 18.10.2021 18:44
            • Nadchodzi taki czas w życiu każdego dziecka, kiedy rozpoczyna edukację szkolną. To wielki krok dla jego rozwoju i przyszłości. Pasowanie na ucznia to podniosłe wydarzenie, w którym uczestniczą nie tylko pierwszoklasiści i ich rodzice, ale również starsi koledzy.