• Wycieczki 2022/2023

• Wycieczka do Teatru Szekspirowskiego

• 21.12.2022 09:44
            • Jeśli kiedyś zastanawiałeś się, drogi czytelniku, na temat wyższości kunsztu brytyjskich aktorów nad amerykańskimi, to odpowiedzi należałoby szukać np. w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. To jedyny w swoim rodzaju teatr, który powstał na miejscu, gdzie w XVII w istniała scena w typie elżbietańskim. Na takie sceny pisał swoje sztuki Wiliam Szekspir (1564- 1616). Angielski poeta, pisarz, dramaturg oraz aktor.
            • Mikołajkowy wyjazd przedszkolaków do kina

• 09.12.2022 09:59
            • W dniu Mikołajek, tj. 6 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego z opiekunami  wybrali się  na wspólną wycieczkę do Starogardu Gdańskiego. Punktem naszej wycieczki było kino i projekcja filmu ,,Świateczna niespodzianka".
            • Mikołajkowy wyjazd do kina klasy III a i III c

• 07.12.2022 10:23
            • W dzień Mikołajek, tj. 6 grudnia uczniowie klasy III a i III c wraz z wychowawczyniami oraz opiekunem panem Jackiem Szczechem wybrali się na wspólną wycieczkę do Starogardu Gdańskiego. Punktem naszej wycieczki było kino i projekcja filmu animowanego „Wielki zielony krokodyl domowy”.
            • W muzeum Ziemi Kociewskiej

• 10.11.2022 08:08
            • W ramach realizacji projektu „Z kulturą mi do twarzy” klasy IIA i IIIA wybrały się na wycieczkę do Muzeum Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim, gdzie z uwagą wysłuchały słów przewodnika który bardzo ciekawie opowiadał o dziejach Starogardu Gdańskiego.