• Sport 2021/2022

• „Ferie na sportowo”

• 17.03.2022 19:13
        • W akcji sportowej zorganizowanej przez Uczniowski Klub Sportowy „OLIMPIK” oraz Publiczną Szkołę Podstawową w Lubichowie, wzięło udział blisko pięćdziesięciu sportowców, uczniów klas I –VIII. Zajęcia na  sali sportowej prowadzili nauczyciele, wychowania fizycznego p. Agata Sobiechowska oraz p. Seweryn Murawski.
        • Zajęcia miały na celu poprawę sprawności fizycznej dzieci, zachęcenie do uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych a także zintegrowania środowiska szkolnego po długotrwałej izolacji wywołanej pandemią.

Podczas zajęć dzieci miały możliwość uczestniczyć w zajęciach z programu: Szkolny Klub Sportowy „SKS” - koszykówka, piłka nożna oraz gimnastyka a także w treningach: zapasy, biathlon. Cieszy nas aktywność sportowa, rekreacyjna naszych uczniów, zawodników. Podczas zajęć dzieci zdobywały nowe umiejętności, doskonale się bawiły. Na ostatnich zajęciach sportowych dla uczestników czekała słodka niespodzianka.

Dziękujemy za zaangażowanie zawodnikom dobrą zabawę, rodzicom za zaufanie i dbałość o swoje pociechy, Pani Dyrektor Szkoły Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie za stworzenie warunków do zorganizowania zajęć.

Zapraszamy za rok.

Ze sportowym pozdrowieniem.