• Sport 2022/2023

• „WF z Paraolimpijczykiem”

• 17.05.2023 08:53
          • Dnia 08.05.2023 roku na sali sportowej uczniowie klasy 5B i 7A uczestniczyli w projekcie „WF z Paraolimpijczykiem”. Gościem specjalnym była dwukrotna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich - 2012 Londyn, 2016 Rio de Janeiro, multimedalistka Mistrzostw Europy i Świta w łucznictwie p. Milena Olszewska. Mieliśmy również przyjemność gościć przedstawicieli Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego; Dyrektor Biura p. Marzenę Zawadzką, Specjalistę do Spraw Marketingu p. Aleksandrę Ragus.
          • „Dziewczyny na medal”

• 27.03.2023 19:30
          • 15.03.2023 uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Kard. St. Wyszyńskiego w Lubichowie, wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce. Zawody odbyły się na sali sportowej w Rywałdzie. Dziewczyny rywalizowały w kategorii wiekowej „Igrzyska Dzieci” roczniki 2010 i młodsze. Oprócz naszych zawodniczek do rywalizacji przystąpiły uczennice z PSP w Bobowie, Rywałdu a także Starogardu Gdańskiego.
          • „Szkolny Klub Sportowy”

• 27.03.2023 19:15
          • W naszej szkole uczniowie uczęszczają na zajęcia sportowe, organizowane w ramach programy „SKS”, Szkolny Klub Sportowy. Zajęcia rozpoczęły się z dniem 30.01.2023 roku. Jest to już piąta edycja projektu.
          • SREBRO DLA NASZYCH CHŁOPCÓW

• 22.03.2023 08:03
          • W czwartek 16 marca rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w  Mini Piłce Koszykowej Chłopców. Gospodarzami turnieju było PSP nr 1 ze Starogardu Gdańskiego.

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły z PSP Smętowo Graniczne, PSP nr 1 ze Starogardu Gdańskiego, PSP Kokoszkowy oraz PSP Lubichowa.. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym, 4×5 minut.

• „Koszykarska Uczta”  Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców i Dziewcząt.  Lubichowo 2023.03.09
          • „Koszykarska Uczta” Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców i Dziewcząt. Lubichowo 2023.03.09

• 13.03.2023 15:57
          • Na sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie im. ks. kard. St. Wyszyńskiego, odbyła się „Koszykarska uczta” czyli rozgrywki koszykarskie w ramach „Igrzysk Dzieci” a także „Sportu Młodzieżowego”.

W rywalizacji sportowej udział wzięły następujące szkoły:

- Igrzyska Dzieci – PSP w Lubichowie, PSP w Kaliskach a także PSP w Osiecznej.
            - Igrzyska Młodzieży  - PSP w Lubichowie, PSP w Kaliskach a także PSP Osiecznej.