• Sport 2022/2023

• SREBRO DLA NASZYCH CHŁOPCÓW

• 22.03.2023 08:03
        • W czwartek 16 marca rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w  Mini Piłce Koszykowej Chłopców. Gospodarzami turnieju było PSP nr 1 ze Starogardu Gdańskiego.

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły z PSP Smętowo Graniczne, PSP nr 1 ze Starogardu Gdańskiego, PSP Kokoszkowy oraz PSP Lubichowa.. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym, 4×5 minut.

• Mecze obfitowały w wielkie emocje. Nasza reprezentacja chłopców pokazała się z bardzo dobrej strony wygrywając dwa spotkania z drużynami Kokoszkowy i Smętowa Granicznego. Niestety, pomimo bardzo dobrej gry, nasi uczniowie ulegli reprezentacji PSP nr 1 ze Starogardu Gdańskiego   i ostatecznie zajęliśmy II miejsce.

WYNIKI KOŃCOWE:

I miejsce – PSP nr 1  Starogard Gdański

II miejsce – PSP  Lubichowo

III miejsce – PSP  Kokoszkowy

IV miejsce – PSP Smętowo Graniczne

Drużynie ze Starogardu Gdańskiego gratulujemy awansu
          i życzymy powodzenia w Półfinałach Wojewódzkich.

Naszą szkołę reprezentowali: Wiktor Czubek, Ostrowski Konrad, Kajetan Tuszyński, Jakub Małecki, Jędrzej Kadow, Juliusz Rudzki, Oliwier Kolasiński, Kamil Sobolewski, Jakub Dziedziński, Krajnik Nikodem, Rogowski Igor, Suwalski Mikołaj.

Sebastian Jędrzejewski