Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Drodzy Uczestnicy Zabaw z Kredą!
Jeśli podczas wakacji będziecie odwiedzać teren naszej szkoły, koniecznie do nas zapukajcie. Przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę.
Czekamy na Was!
Piknik klasowy
Dnia 12 czerwca 2026 r. uczniowie jednej z naszych klas wraz z wychowawcą oraz rodzicami uczestniczyli w pikniku klasowym, który odbył się w Bietowie. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, wspólnej zabawy i integracji całej społeczności klasowej.
Na uczestników czekało wiele atrakcji. Dzieci chętnie korzystały ze zjeżdżalni, brały udział w przejażdżkach na kucykach, a także świetnie bawiły się podczas kąpieli w pianie oraz zabaw przy muzyce. Wszystkie przygotowane atrakcje dostarczyły uczniom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. Piknik był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzmacniania więzi oraz budowania miłej atmosfery w klasie.
Serdecznie dziękujemy Klasowej Radzie Rodziców oraz Państwu Patrycji Błańskiej i Rafałowi Mućka za zaangażowanie, pomoc i zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia. Dzięki Państwa inicjatywie dzieci mogły przeżyć radosny i pełen atrakcji
5C z wizytą u alpak
W piątek uczniowie klasy 5c spędzili wyjątkowy dzień w Zakątku Alpak w Wilczych Błotach.
Po porannym spacerze na miejsce uczestnicy wycieczki zregenerowali siły, jedząc owoce i pijąc sok. Następnie wysłuchali wielu ciekawostek o alpakach i mieli okazję bliżej poznać te sympatyczne zwierzęta.
Kolejną atrakcją było wspólne przygotowywanie hot dogów oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku. Nie zabrakło także aktywności na świeżym powietrzu – uczniowie grali w piłkę, uczestniczyli w różnych grach i świetnie bawili się na placu zabaw.
Po pełnym wrażeń dniu na wszystkich czekał słodki poczęstunek – deserki, pyszne ciasto i lody. Z uśmiechami na twarzach oraz bagażem nowych doświadczeń wróciliśmy do szkoły.
Dziękujemy gospodarzom Zakątka Alpak za gościnność i wspaniale spędzony czas!
3
Integracja w 3A
19.06.2026 r. klasa 3a uczestniczyła w spotkaniu integracyjnym, podczas którego nie brakowało atrakcji i dobrej zabawy. Uczniowie korzystali z kolorowych dmuchanych zjeżdżalni, grali w piłkę nożną oraz spędzali czas na wspólnych zabawach. Dużą atrakcją był także pyszny poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy państwu Annie i Henrykowi Wodzikowskim za zaproszenie i moc atrakcji. Dziękujemy również pani Joannie Lidzińskiej za pomoc w organizacji wyjścia.
Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze i było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu przed zakończeniem roku szkolnego.
Słoneczny piątek pełen radości w 3C
Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Piękna pogoda pozwoliła nam spędzić wiele czasu na boisku, gdzie nauka przeplatała się z zabawą, rozmowami i wspólnym śmiechem. Była też chwila na czytanie książek oraz wyjście na lody, które sprawiło wszystkim wiele radości. To był dzień pełen słońca, uśmiechów i radosnych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Powroty do szkolnych ławek
17 czerwca gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli władz samorządowych Gminy Lubichowo. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Lubichowo Pan Andrzej Toczek, Przewodniczący Rady Gminy Pan Juliusz Kalinowski, Skarbnik Gminy Pani Magdalena Kłos, Radni Gminy Lubichowo oraz Kierownik Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych Pani Ewelina Łangowska.
Było to spotkanie planowane już od dłuższego czasu, podczas którego nasi goście mogli na chwilę wrócić do szkolnej rzeczywistości. Była to jednak szkoła nieco inna od tej, którą pamiętają ze swoich uczniowskich lat.
Nasi uczniowie zaprezentowali nowoczesne rozwiązania wykorzystywane podczas zajęć. Goście mieli okazję zobaczyć, jak wygląda nauka z wykorzystaniem okularów VR, dzięki którym można zwiedzać stację kosmiczną, a także zajęcia z robotyki, programowania oraz pracę z ekranami interaktywnymi.
Mogli również przekonać się, jak ważną rolę odgrywa wspólna przestrzeń sprzyjająca współpracy, kreatywności i rozwojowi uczniów.
Spotkanie było także okazją do przedstawienia zrealizowanych inwestycji oraz planów na przyszłość. Wspólnie rozmawialiśmy o rozwoju naszej szkoły, ponieważ wierzymy, że szkoła to inwestycja na pokolenia. Inwestując w młodych ludzi, inwestujemy w przyszłość całej naszej społeczności.
Dziękujemy za wizytę, zainteresowanie oraz wspólną rozmowę o edukacji i kierunkach rozwoju naszej szkoły.
1
Sukces naszego ucznia w ogólnopolskim konkursie
Uczeń naszej szkoły Bartosz Bobkowski został finalistą V Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego z Języka Angielskiego „Reading Brings Us Unknown Friends” zdobywając III miejsce
Konkurs, organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni, miał na celu rozwijanie kompetencji językowych oraz promowanie czytelnictwa w języku angielskim.
Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi oraz opiekunowi pani Małgorzacie Legawiec.
Wycieczka do Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim
Dziś nasi uczniowie odwiedzili Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim. Podczas wizyty mieli okazję zwiedzić wystawę poświęconą życiu i karierze Kazimierza Deyny oraz skorzystać z wielu atrakcyjnych interaktywnych gier i stanowisk piłkarskich gdzie ćwiczyli swoją celność i prowadzenie piłki oraz umiejętności bramkarskie.
Po centrum oprowadzał nas przewodnik, który w ciekawy sposób przybliżył historię jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę podczas quizu tematycznego, a także wykazali się kreatywnością na warsztatach, podczas których projektowali własne medale.
Na zakończenie obejrzeliśmy film przedstawiający życie i sportowe osiągnięcia Kazimierza Deyny. Nie zabrakło również czasu na zakup pamiątek oraz wspólne wyjście na pyszne lody.
17
Wycieczka do Gdańska
W piątek, 12 czerwca, uczniowie klas 5 odwiedzili Gdańsk. Podczas zajęć w Narodowym Muzeum Morskim poznali życie na dawnych żaglowcach, a na pokładzie statku-muzeum „Sołdek” wzięli udział w grze terenowej.
Po spacerze uliczkami miasta zwiedzili „Żurawia”, gdzie dowiedzieli się, jak funkcjonował dawny port i życie kupców nad Motławą. Wycieczkę zakończyła wizyta na Westerplatte.
1
Aktualności
- LEKCJA Z EKOLOGIĄ
- SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO KONKURSU GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "KARTKA BOŻONARODZENIOWA”
- WYNIKI I DIAGNOZY PRÓBNEJ SIÓDMOKLASISTÓW
- Informacja z otwarcia ofert w postępowaniu na: Zakup oraz sukcesywna dostawa produktów spożywczych do stołówki szkolnej w 2020 roku - mięso, produkty mięsne, wędliny.
- JASEŁKA
- Konkurs plastyczny biblijny Ewangelia według św. Marka
- Zbiórka karmy dla kotów
- WYNIKI II DIAGNOZY PRÓBNEJ ÓSMOKLASISTÓW
- RAZEM NA ŚWIĘTA
- SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE Z POLICJĄ
- Serdeczne gratulacje
- UDZIAŁ SZKOŁY W AKCJI OGÓLNOPOLSKIEJ „RAZEM NA ŚWIĘTA”
- Przetarg nieograniczony na: Zakup oraz sukcesywna dostawa produktów spożywczych do stołówki szkolnej w 2020 roku - mięso, produkty mięsne, wędliny.
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty...
- „Magiczny Czarodziej i Niezawodny Mikołaj” czyli mikołajki w naszej szkole
- „SZKOLNY KONKURS WIEDZY O AIDS”
- KONKURS EKOLOGICZNY „ZŁOTA BATERIA” „ZŁOTY KARTRIDŻ” rok szkolny 2019/2020 kl. IV-VIII
- UNIEWAŻNIENIE POSTEPOWANIA
- CERTYFIKAT DLA SZKOŁY
- Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole
- Informacja z otwarcia ofert
- Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach Stylu Wolnego Stargard Szczeciński 22-24.11.2019 r.
- Przetarg nieograniczony na: Zakup oraz sukcesywna dostawa produktów spożywczych do stołówki szkolnej w 2020 roku w podziale na następujące części:
- Dzień Życzliwości i Pozdrowień
- Sprawozdanie "ŚNIADANIE DAJE MOC" w Publicznej Szkole Podstawowej w Lubichowie 08 listopada 2018 roku
- MĄDRZY CYFROWI 2019
- mLegitymacja
- PODZIĘKOWANIE
- Dyktando Kociewskie
- Konkurs na najładniejszy karmnik rozstrzygnięty!
- WYNIKI I DIAGNOZY PRÓBNEJ ÓSMOKLASISTÓW
- OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA "DZIECI UCZĄ RODZICÓW"
- ...
- Tytuł : „English is everywhere” - Pierwszy krok za nami ……...
- Uroczysta akademia z okazji narodowego Święta Niepodległości
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICHOWIE WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY - ETAP SZKOLNY
- UDZIAŁ NASZEJ SZKOŁY W AKCJI MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ „SZKOŁA PAMIĘTA”
- ...
- SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „Od źródła do ujścia”
- Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.
- Pamiętamy o zmarłych
- „Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty” Kpł 11, 44 czyli ŚWIĘTY ZWYCIĘŻA w naszej szkole!
- Turniej Piłki Nożnej "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku"
- „Szkoła do hymnu”
- BOHATERON W NASZEJ SZKOLE
- Zakończyliśmy udział w Europejskim Tygodniu Kodowania.
- WARSZATY SPRAWNOŚCI MANUALNEJ
- WODNY QUIZ
- WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY - ETAP SZKOLNY
- Gra terenowa „Nie dam się dysleksji”