Aktualności

        • Spotkanie autorskie z panią Agnieszką Frączek
          • Spotkanie autorskie z panią Agnieszką Frączek

          • W środę 13 października, klasy 2a i 3c udały się do Gminnej Biblioteki na spotkanie z panią Agnieszką Frączek - autorki książek dla najmłodszych. Oprócz twórczości dla dzieci p. Frączek zajmuje się językoznawstwem i leksykografią. Jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Warszawskiego.
        • Szkolne obchody   „Święta Drzewa” dla klas I-III
          • Szkolne obchody „Święta Drzewa” dla klas I-III

          • 12 października  uczniowie klas młodszych włączyli się w uroczyste obchody Święta Drzewa.

            Wychowawcy z uczniami przybyli do Nadleśnictwa Lubichowo według wcześniej ustalonego harmonogramu. Biletem wstępu na to ważne wydarzenie było przygotowanie przez każdego ucznia pracy plastycznej przedstawiającej liścia wybranego gatunku drzewa.

        • Pasowanie na ucznia.
          • Pasowanie na ucznia.

          • Nadchodzi taki czas w życiu każdego dziecka, kiedy rozpoczyna edukację szkolną. To wielki krok dla jego rozwoju i przyszłości. Pasowanie na ucznia to podniosłe wydarzenie, w którym uczestniczą nie tylko pierwszoklasiści i ich rodzice, ale również starsi koledzy.
        • Ochotnicza Straż Pożarna w Naszej Szkole
          • Ochotnicza Straż Pożarna w Naszej Szkole

          • Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze mają do wykonania określone zadania. Należą do nich, m.in. udział w zapobieganiu pożarom poprzez uświadamianie otoczeniu celowości przestrzegania przepisów p.poż. Członkowie MDP systematycznie podnoszą swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie ochrony p.poż.

        • PRZYSTĄPILIŚMY DO PROJEKTU  #CodeWeek 2021
          • PRZYSTĄPILIŚMY DO PROJEKTU #CodeWeek 2021

          • EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.

            Projekt będzie realizowany od 15 do 22 października 2021 roku

        • "MÓJ NAUCZYCIEL - MÓJ MISTRZ"
          • "MÓJ NAUCZYCIEL - MÓJ MISTRZ"

          •  ,,Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”

            [Cyprian Kamil Norwid]

            Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przypadającego 14 października, w naszej szkole miał miejsce krótki koncert życzeń dedykowany wszystkim pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym.

        • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
          • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

          • „Wszystko, co wielkie,  jest wielkie przez serce ”

                                                                                                                       /C. K. Norwid/

            Pod takim hasłem 13 października br. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole. Z tej okazji o godz.9:00, przy zachowaniu  wszelkich wymogów sanitarno-epidemiologicznych związanych z pandemią COVID-19, przez radiowęzeł w budynku szkoły przy ul. ks. Lorenza 8, odbył się apel dla uczniów kl. I-VIII, nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych. Podczas apelu reprezentanci uczniów złożyli wszystkim pracownikom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia, wyrażając swoją wdzięczność za: wsparcie, przekazywaną wiedzę, opiekę, dbałość i za zwyczajny uśmiech oraz przyjazny gest.

    • Aktualności

      • Lista osób przyjętych do oddziałów przedszkolnych
      • Zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
      • Śladami dinozaurów i rycerzy – szkolna wycieczka do Malborka
      • Drodzy Uczestnicy Zabaw z Kredą!
      • Piknik klasowy
      • 5C z wizytą u alpak
      • Integracja w 3A
      • Słoneczny piątek pełen radości w 3C
      • Powroty do szkolnych ławek
      • Sukces naszego ucznia w ogólnopolskim konkursie
      • Wycieczka do Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim
      • Wycieczka do Gdańska
      • Dzień Rodziny w grupie 0A
      • Nowe zestawy mebli
      • Niezwykli goście w naszej szkole
      • Matematyczne podsumowanie roku szkolnego.
      • Konkurs z języka angielskiego „Mistrz Czasowników Nieregularnych”
      • Konkurs programowania w Scratch dla uczniów klas I–III
      • Spotkania z rodzicami uczniów kl. 0 i kl. 1
      • Dzień Dziecka z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubichowie
      • Rekrutacja uzupełniająca
      • Dzień Dziecka
      • Dzień Dziecka
      • Relacja z zawodów sportowych
      • Dzień bez plecaka!
      • Wycieczka do Wdzydz
      • Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
      • Kolejne stroje sportowe dla naszej drużyny.
      • Bezpieczna droga do szkoły zaczyna się od rozmowy z dzieckiem.
      • Pucha dla kociego brzucha
      • Zbiórka odzieży zakończona!
      • Dzień Dziecka
      • Z wizytą w Nadleśnictwie Lubichowo
      • Wycieczka klas 0a i 0b do Wdzydz Kiszewskich
      • Wielki Maraton Czytelniczy
      • Moja Wymarzona Biblioteka
      • Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
      • Odsłonięcie odrestaurowanego pomnika żołnierzy 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej dowodzonej przez mjr. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę”
      • Wyniki konkursu „Szalony świat kota Cukierka"
      • Wycieczka klas 1a i 1c do Muzeum – Kaszubskiego Parku Etnograficznego im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach
      • Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.
      • WYCIECZKA DO GDYNI
      • WYCIECZKA DO WARSZAWY
      • Lista osób przyjętych do klasy pierwszej
      • Spotkania z rodzicami
      • Pomoce dla naszych uczniów
      • Sukces naszych uczennic w wojewódzkim etapie konkursu „Projekt z ZUS”
      • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców
      • Klasa 3B i 3C w drodze
      • Zdrowe ząbki w zerówce