Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Drodzy Uczestnicy Zabaw z Kredą!
Jeśli podczas wakacji będziecie odwiedzać teren naszej szkoły, koniecznie do nas zapukajcie. Przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę.
Czekamy na Was!
Piknik klasowy
Dnia 12 czerwca 2026 r. uczniowie jednej z naszych klas wraz z wychowawcą oraz rodzicami uczestniczyli w pikniku klasowym, który odbył się w Bietowie. Był to wyjątkowy dzień pełen radości, wspólnej zabawy i integracji całej społeczności klasowej.
Na uczestników czekało wiele atrakcji. Dzieci chętnie korzystały ze zjeżdżalni, brały udział w przejażdżkach na kucykach, a także świetnie bawiły się podczas kąpieli w pianie oraz zabaw przy muzyce. Wszystkie przygotowane atrakcje dostarczyły uczniom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. Piknik był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzmacniania więzi oraz budowania miłej atmosfery w klasie.
Serdecznie dziękujemy Klasowej Radzie Rodziców oraz Państwu Patrycji Błańskiej i Rafałowi Mućka za zaangażowanie, pomoc i zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia. Dzięki Państwa inicjatywie dzieci mogły przeżyć radosny i pełen atrakcji
5C z wizytą u alpak
W piątek uczniowie klasy 5c spędzili wyjątkowy dzień w Zakątku Alpak w Wilczych Błotach.
Po porannym spacerze na miejsce uczestnicy wycieczki zregenerowali siły, jedząc owoce i pijąc sok. Następnie wysłuchali wielu ciekawostek o alpakach i mieli okazję bliżej poznać te sympatyczne zwierzęta.
Kolejną atrakcją było wspólne przygotowywanie hot dogów oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku. Nie zabrakło także aktywności na świeżym powietrzu – uczniowie grali w piłkę, uczestniczyli w różnych grach i świetnie bawili się na placu zabaw.
Po pełnym wrażeń dniu na wszystkich czekał słodki poczęstunek – deserki, pyszne ciasto i lody. Z uśmiechami na twarzach oraz bagażem nowych doświadczeń wróciliśmy do szkoły.
Dziękujemy gospodarzom Zakątka Alpak za gościnność i wspaniale spędzony czas!
3
Integracja w 3A
19.06.2026 r. klasa 3a uczestniczyła w spotkaniu integracyjnym, podczas którego nie brakowało atrakcji i dobrej zabawy. Uczniowie korzystali z kolorowych dmuchanych zjeżdżalni, grali w piłkę nożną oraz spędzali czas na wspólnych zabawach. Dużą atrakcją był także pyszny poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy państwu Annie i Henrykowi Wodzikowskim za zaproszenie i moc atrakcji. Dziękujemy również pani Joannie Lidzińskiej za pomoc w organizacji wyjścia.
Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze i było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu przed zakończeniem roku szkolnego.
Słoneczny piątek pełen radości w 3C
Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Piękna pogoda pozwoliła nam spędzić wiele czasu na boisku, gdzie nauka przeplatała się z zabawą, rozmowami i wspólnym śmiechem. Była też chwila na czytanie książek oraz wyjście na lody, które sprawiło wszystkim wiele radości. To był dzień pełen słońca, uśmiechów i radosnych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Powroty do szkolnych ławek
17 czerwca gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli władz samorządowych Gminy Lubichowo. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Lubichowo Pan Andrzej Toczek, Przewodniczący Rady Gminy Pan Juliusz Kalinowski, Skarbnik Gminy Pani Magdalena Kłos, Radni Gminy Lubichowo oraz Kierownik Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych Pani Ewelina Łangowska.
Było to spotkanie planowane już od dłuższego czasu, podczas którego nasi goście mogli na chwilę wrócić do szkolnej rzeczywistości. Była to jednak szkoła nieco inna od tej, którą pamiętają ze swoich uczniowskich lat.
Nasi uczniowie zaprezentowali nowoczesne rozwiązania wykorzystywane podczas zajęć. Goście mieli okazję zobaczyć, jak wygląda nauka z wykorzystaniem okularów VR, dzięki którym można zwiedzać stację kosmiczną, a także zajęcia z robotyki, programowania oraz pracę z ekranami interaktywnymi.
Mogli również przekonać się, jak ważną rolę odgrywa wspólna przestrzeń sprzyjająca współpracy, kreatywności i rozwojowi uczniów.
Spotkanie było także okazją do przedstawienia zrealizowanych inwestycji oraz planów na przyszłość. Wspólnie rozmawialiśmy o rozwoju naszej szkoły, ponieważ wierzymy, że szkoła to inwestycja na pokolenia. Inwestując w młodych ludzi, inwestujemy w przyszłość całej naszej społeczności.
Dziękujemy za wizytę, zainteresowanie oraz wspólną rozmowę o edukacji i kierunkach rozwoju naszej szkoły.
1
Sukces naszego ucznia w ogólnopolskim konkursie
Uczeń naszej szkoły Bartosz Bobkowski został finalistą V Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego z Języka Angielskiego „Reading Brings Us Unknown Friends” zdobywając III miejsce
Konkurs, organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni, miał na celu rozwijanie kompetencji językowych oraz promowanie czytelnictwa w języku angielskim.
Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi oraz opiekunowi pani Małgorzacie Legawiec.
Wycieczka do Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim
Dziś nasi uczniowie odwiedzili Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim. Podczas wizyty mieli okazję zwiedzić wystawę poświęconą życiu i karierze Kazimierza Deyny oraz skorzystać z wielu atrakcyjnych interaktywnych gier i stanowisk piłkarskich gdzie ćwiczyli swoją celność i prowadzenie piłki oraz umiejętności bramkarskie.
Po centrum oprowadzał nas przewodnik, który w ciekawy sposób przybliżył historię jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę podczas quizu tematycznego, a także wykazali się kreatywnością na warsztatach, podczas których projektowali własne medale.
Na zakończenie obejrzeliśmy film przedstawiający życie i sportowe osiągnięcia Kazimierza Deyny. Nie zabrakło również czasu na zakup pamiątek oraz wspólne wyjście na pyszne lody.
17
Wycieczka do Gdańska
W piątek, 12 czerwca, uczniowie klas 5 odwiedzili Gdańsk. Podczas zajęć w Narodowym Muzeum Morskim poznali życie na dawnych żaglowcach, a na pokładzie statku-muzeum „Sołdek” wzięli udział w grze terenowej.
Po spacerze uliczkami miasta zwiedzili „Żurawia”, gdzie dowiedzieli się, jak funkcjonował dawny port i życie kupców nad Motławą. Wycieczkę zakończyła wizyta na Westerplatte.
1
Aktualności
- Konkurs "Słowa i wymowa"
- Teatrzyk pt. ,,Wielkanoc u Pani Wiosny"
- Przenośne planetarium
- Światowy Dzień Muffinki w grupie 0 B
- KONKURS NA NJPIĘKNIEJSZĄ MARZANNĘ
- Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole
- Ogłoszenie
- Dzień kolorowej skarpetki - Światowy Dzień Zespołu Downa
- Konkurs plastyczny "Mam prawo"
- Wielki Maraton Czytelniczy 2024/2025
- Projekt "Książka o każdej porze roku"
- Plan rekolekcji wielkopostnych
- WIELKI MARATON CZYTELNICZY 2024/2025
- Dzień Świętego Patryka w naszej szkole
- Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
- 🍀 Obchody Dnia Świętego Patryka w naszej szkole! 🍀
- Przeciw komunistycznemu zniewoleniu…
- Przedstawienie teatralne „Piotruś Pan”
- Dzień Kobiet
- Ogłoszenie
- Ogłoszenie
- PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA RADĘ RODZICÓW
- Walentynkowi listonosze pracowali dwa dni
- Konkurs plastyczny
- Konkurs fotograficzny "Książka na feriach"
- Biblioteka, tu nie ma miejsca na nudę.
- 1 miejsce w czytelniczym konkursie powiatowym pt. „Cukierkowy Turniej Czytelniczy”.
- Wielki Maraton Czytelniczy 2024/2025
- WIELKI MARATON CZYTELNICZY 2024/2025
- Akcja "ZAKOCHAJ SIĘ W CZYTANIU"
- DYSKOTEKA
- Zawody piłka ręczna
- DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
- DZIEŃ KOTA W GRUPIE 0 b
- 10 luty Światowy Dzień Kociewia
- Bal karnawałowy
- Wyniki konkursu „Wiedza o Rzemiośle” – edycja 2024 zorganizowanym przez Cech Rzemiosł Różnych w Chojnicach
- DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
- Polecany Gabinet mTalent
- Wielki Maraton Czytelniczy 2024/2025
- Szkolny konkurs z języka angielskiego dla klas 1-3 pt. „Picture Dictionary for Kids”
- ,,KRÓLOWA ŚNIEGU"-TEATR PROFILAKTYCZNY ,,MAGIK"
- Wielki Maraton Czytelniczy 2024/2025
- WIELKI MARATON CZYTELNICZY 2024/2025
- WIELKI MARATON CZYTELNICZY
- Projekt. Miłosz w szkole.
- Wyniki pierwszego etapu konkursu powiatowego „Cukierkowy Turniej Czytelniczy”
- WYNIKI KONKURSU GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "GIF ŚWIĄTECZNY”
- Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2025
- Wesołych Świąt 🎄