• Wydarzenia 2021/2022

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

• 26.05.2022 11:43
            • W dniach 24-26 maja 2022 r., uczniowie klas ósmych z naszej szkoły przystąpili do „Egzaminu ósmoklasisty”. Egzamin ósmoklasisty był przeprowadzony na podstawie wymagań egzaminacyjnych wynikających z Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki.
            • Wiosna w oczach naszych małych przyjaciół z Ukrainy

• 24.05.2022 13:50
            • Wszystkie dzieci są kreatywne z natury, dlatego tą wspaniałą zdolność należy w nich pielęgnować i rozwijać. Na zajęciach plastycznych dzieci rozwijają swoje zdolności plastyczne, uczą się kolorów w języku polskim, rozwijają swoją twórczą wyobraźnię i wrażliwość estetyczną. W swoich pracach pokazują emocje i uczucia im towarzyszące.
            • DIAGNOZA UMIEJĘTNOŚCI PO KLASIE TRZECIEJ

• 22.05.2022 16:29
            • 16 maja 2022 r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły, przystąpili do diagnozy umiejętności po I etapie edukacyjnym. Przed rozpoczęciem diagnozy odbył się apel, podczas którego Pani Dyrektor Justyna Kacała życzyła powodzenia na teście, kierując do uczniów wiele ciepłych słów, a następnie wręczyła wychowawcom testy diagnostyczne, przygotowane dla każdego trzecioklasisty.