• Wydarzenia 2022/2023

• "Kto czyta nie błądzi..." w klasie 3 b

• 06.02.2023 16:02
            • W ramach programu  „Kto czyta nie błądzi...”  uczniowie klasy 3 b wysłuchali baśni H. Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”, którą przepięknie przeczytała dzieciom pani praktykantka Martyna Frost.
            • DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

• 06.02.2023 10:00
            • 7 lutego 2023r.  obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu, zainicjowany przez Komisję Europejską w 2004 roku.

Na lekcjach informatyki i zajęć komputerowych uczniowie dowiedzą się, z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się w sieci. Poznają zasady, którymi należy się kierować podczas surfowania w Internecie, oraz gdzie uzyskać pomoc w razie niebezpieczeństwa. Przyswoją zasady kulturalnego zachowania w Internecie.

• Innowacja czytelnicza „Kto czyta nie błądzi” w klasie 1b

• 22.12.2022 08:43
            • Czytanie rozwija naszą wyobraźnię i wymaga od nas skupienia uwagi przez dłuższy czas.  Warto czytać książki, by poprawić zdolność do koncentracji, rozwijać słownictwo i wiedzę. Dzięki książkom rozwijamy też empatię, czyli zdolność do współodczuwania, umiejętność wyobrażenia sobie uczuć i emocji drugiej osoby. Książka to rozrywka, ale też rozładowanie stresu.
            • MUZYCZNE JASEŁKA 2022  - KLASA 1b
            • MUZYCZNE JASEŁKA 2022 - KLASA 1b

• 22.12.2022 08:29
            • 19 grudnia 2022 r., był dniem wyjątkowym w naszej szkole, ponieważ najmłodsi uczniowie z klasy 1b wraz z wychowawcą, zaprosili do Gminnego Ośrodka Kultury w Lubichowie uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziałów zerowych, na Muzyczne Jasełka. Były to Jasełka w zupełnie innej formie niż te tradycyjne, z Maryją, Józefem i Dzieciątkiem w żłobie.