• Wydarzenia 2022/2023

• Konkurs "EKOLOGICZNA MARZANNA"

• 25.03.2023 21:54
            • W oczekiwaniu na przyjście wiosny, nasi uczniów z klas  0-III przystąpili do  do udziału w konkursie "EKOLOGICZNA MARZANNA". Prace miały być wykonane wyłącznie z papieru. Dzieci ochoczo zabrały się do pracy. Wszystkie prace były wyjątkowe.
            • Dzień Wody

• 24.03.2023 07:53
            • Co roku, 22 marca na świecie obchodzony jest Dzień Wody. Celebrowalismy go także w naszej Szkole💙💦
              Magdalena Bogucka

• Nadeszła wiosna

• 22.03.2023 07:42
            • Wiosenne porządki to nie tylko odświeżenie garderoby, segregowanie rzeczy i czyszczenie każdego pomieszczenia w domu, ale to także sprzątanie swoich posesji, terenów...
              Z początkiem marca, gdy słońce nieśmiało wyglądało zza zalegających połaci śniegu stopniowo je roztapiając, widać było na naszym szkolnym  boisku pozostawione śmieci, dlatego dziewczęta z koła  przyrodniczego zabrały się do sprzątania i ruszyły z energią i wielkim  zapałem posprzątać teren należący do naszej szkoły.
            • KUCHNIA  I  POLSKI
            • KUCHNIA I POLSKI

• 20.03.2023 08:16
            • Jedną z  ostatnich lekcji na języku polskim w klasie VI b było zagadnienie – Jak napisać przepis i instrukcję?
            • Dzień Świętego Patryka

• 20.03.2023 08:11
            • Bardzo zielono zrobiło się dziś w szkole w klasach 0-3 oraz 4-8. Z okazji Dnia Świętego Patryka, który obchodzony jest 17 marca, rozmawialiśmy o tradycjach i zwyczajach związanych z tym świętem.