• ROK SZKOLNY 2021/2022

• Świąteczny Dzień

• 21.12.2021 08:41
          • Ależ zrobiło się świątecznie 17 grudnia w naszej szkole!
            Sale lekcyjne i korytarze zostały wcześniej pięknie udekorowane, a na tydzień przed Wigilią i młodsi, i starsi założyli na siebie swetry z motywami Gwiazdkowymi, czapki Mikołaja, rogi reniferów. Generalnie królował kolor czerwony i zielony.
          • SU zaakceptował  regulamin przyznawania stypendiów
          • SU zaakceptował regulamin przyznawania stypendiów

• 11.11.2021 09:27
          • 18 października br. odbyło się spotkanie z Panią Dyrektor Justyną Kacała, na którym Samorząd Uczniowski zapoznał się z regulaminem przyznawania stypendium na rok szkolny 2021/2022. Stypendium mogą uzyskać uczniowie z najwyższą średnią ocen na danym poziomie klasowym oraz minimum dobrą oceną z zachowania. Stypendia będą przyznawane na poziomie klasowym, aczkolwiek jeśli na jednym poziomie będzie więcej uczniów z tą samą najwyższą średnią, to każdemu z nich zostanie przyznane stypendium.