• Dzień Życzliwości i Pozdrowień w klasach I-III

• 22.11.2023 16:45
            • 21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to jedno z nietypowych świąt, które wywołuje pozytywne emocje. To także wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Ten dzień utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.
            • Czy łatwo jest zapowiedzieć pogodę?

• 21.11.2023 19:22
            • Wydaje się, że to nie jest trudne zadanie. Po prostu stanąć przy mapie i powiedzieć kilka słów. No właśnie… tak się tylko wydaje. Przede wszystkim należy znać pojęcia związane z pogodą np. ciśnienie atmosferyczne, siła wiatru, temperatura, zachmurzenie, osady itd…..
            • VIII edycja kampanii „BohaterOn – włącz historię!”

• 21.11.2023 19:17
            • Od września do listopada br. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Lubichowie brali udział w VIII edycji ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej „BohaterON – włącz historię!”. Jej celem było wysyłanie podziękowań bądź życzeń do Powstańców Warszawskich za pośrednictwem strony internetowej dumnizpowstancow.pl. W ten oto sposób uczniowie naszej placówki mieli okazję wyrazić szacunek, wdzięczność, uhonorować uczestników zrywu z 1944 roku.
            • OBCHODY XIII ŚWIATOWEGO DNIA TABLICZKI MNOŻENIA W NASZEJ SZKOLE

• 21.11.2023 16:37
            • Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole rozpoczęliśmy już 6.10.23 r. przeprowadzając Szkolny Konkurs Tabliczki Mnożenia dla wszystkich uczniów klas 4 – 8. Konkurs ten pozwolił nam wyłonić najlepszych EKSPERTÓW, którzy 17.11.23 r. w czasie XIII ŚDTM pełnili rolę egzaminatorów.
            • WIZYTA KOCIEWSKICH DIABŁÓW W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W LUBICHOWIE

• 19.11.2023 18:57
            • 16 listopada 2023 roku w czwartek z uczniami Publicznej szkoły Podstawowej w Lubichowie spotkało się trzech koszykarzy SKS-u Fulimpex Starogard Gdański - Benjamin Didier - Urbaniak, Aleksander Wiśniewski i Oliwier Szczepański.
              Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie od klasy pierwszej do ósmej. Spotkanie otworzyła pani dyrektor Joanna Czapiewska a potem odbyła się 45- minutowa lekcja koszykówki, sportu  i dobrej zabawy.