• PAŹDZIERNIK I LISTOPAD  W ŚWIETLICY SOCJOTERAPETYCZNEJ

• 30.11.2023 17:50
            • W kolejnych dwóch miesiącach rozrosła nam się grupa chłopców uczęszczających na zajęcia świetlicy socjoterapeutycznej. Dołączyli głownie czwartoklasiści, z czego cieszymy się bardzo. I tak grupa liczy już dwudziestu siedmiu uczniów, z czego regularnie spotyka się z nami dwudziestu jeden.
            • Święto Szkoły

• 29.11.2023 18:54
            • Dnia 29 listopada 2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Święto Szkoły. Tego dnia poranną mszą świętą w kościele w Lubichowie rozpoczęło się uczczenie pamięci Patrona szkoły - Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Następnie uczniowie uczestniczyli w akademii, której hasłem były słowa Kardynała „Sercem służy się za darmo”.
            • Wystawa IPN o Kardynale Stefanie Wyszyńskim

• 29.11.2023 18:55
            • Od 27 listopada 2023 r. przez dwa tygodnie w Publicznej Szkole Podstawowej w Lubichowie można obejrzeć wystawę poświęconą Patronowi szkoły - Księdzu Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu. Wystawa elementarna pt. „Stefan Wyszyński” została udostępniona dzięki współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej w Gdańsku. Cała społeczność szkolna mogła poznać bardzo szczegółowo biografię swojego Patrona.
            • Warsztaty sensoceramiczne - renifer

• 27.11.2023 17:29
            • Po raz drugi odbyły się zajęcia sensoceramiczne z zakresu lepienia z gliny. Dzieci mogły doświadczyć struktury gliny o innym kolorze - tym razem brązowej.

• 27.11.2023 17:26
            • '' Czy to jutro , czy to dziś -wszystkim jest potrzebny miś''

24 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do oddziału przedszkolnego ze swoim  małym lub dużym  przyjacielem - misiem.  A każdy był piękny i wyjątkowy.