• Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu

• 10.11.2023 17:13
            • "Jest takie miejsce na mapie świata - Polska!

To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! "

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała w tym dniu niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych.

• PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA

• 10.11.2023 07:18
            • "Piękna nasza Polska cała” – pod takim hasłem odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości  w Publicznej Szkole  Podstawowej w Lubichowie. W czwartek 9 listopada  o godzinie 9.00 naszymi słuchaczami byli uczniowie klas 0-3 a o godzinie 10.00 akademii przypatrywali się uczniowie klas 4-8. Całą uroczystość rozpoczął pan dyrektor Sebastian Jach  wprowadzeniem sztandaru szkoły, z kolei  odśpiewano hymn narodowy.
            • Dzień postaci z bajek

• 06.11.2023 16:11
            • 5 listopada obchodzimy jedno z sympatyczniejszych świąt - Dzień postaci z bajek. Bajki, baśnie i fantastyczne opowieści są pełne przygód, bohaterów, którzy walczą ze złem i pokonują wszelkie trudności. Postacie z bajek nieraz stają się bliskimi przyjaciółmi dzieci i przez wiele lat towarzyszą kolejnym pokoleniom.