Aktualności

        • Wycieczka do Gdańska do Muzeum II Wojny Światowej klasy 7 B i klasy 7 D.
          • Wycieczka do Gdańska do Muzeum II Wojny Światowej klasy 7 B i klasy 7 D.

          • 31 maja klasa 7 B i klasa 7 D z opiekunami- p. Magdaleną Czaplewską, Jackiem Szczechem i Krzysztofem Lassotą wyjechały do Gdańska do Muzeum II Wojny Światowej. W Gdańsku zameldowaliśmy się przed godziną dziesiątą  i po otrzymaniu wejściówek razem z paniami przewodniczkami zwiedzaliśmy to wyjątkowe, ciekawe i ważne miejsce. Razem z nami było mnóstwo innych grup wycieczkowych z całej Polski.
        • WSPOMNIENIE
          • WSPOMNIENIE

          • W sobotę 28 maja br. w Kościele w Polsce będzie pierwsze wspomnienie liturgiczne bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, patrona naszej szkoły, ogłoszone decyzją papieża Franciszka w dniu beatyfikacji – 12 września 2021 r. 
        • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
          • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

          • W dniach 24-26 maja 2022 r., uczniowie klas ósmych z naszej szkoły przystąpili do „Egzaminu ósmoklasisty”. Egzamin ósmoklasisty był przeprowadzony na podstawie wymagań egzaminacyjnych wynikających z Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki.

        • Wiosna w oczach naszych małych przyjaciół z Ukrainy
          • Wiosna w oczach naszych małych przyjaciół z Ukrainy

          • Wszystkie dzieci są kreatywne z natury, dlatego tą wspaniałą zdolność należy w nich pielęgnować i rozwijać. Na zajęciach plastycznych dzieci rozwijają swoje zdolności plastyczne, uczą się kolorów w języku polskim, rozwijają swoją twórczą wyobraźnię i wrażliwość estetyczną. W swoich pracach pokazują emocje i uczucia im towarzyszące.
        • WYCIECZKA KLAS TRZECICH  DO PARKU REKREACYJNO-EDUKACYJNEGO W SARBSKU
          • WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO PARKU REKREACYJNO-EDUKACYJNEGO W SARBSKU

          • Wycieczki szkolne to świetny sposób na integrację uczniów i niebanalną edukację, bo nic tak nie kształci, jak podróże! 
            19 maja br. uczniowie klasy 3a i 3c postanowili odwiedzić Sea Park w Sarbsku.  To pierwszy Park Rekreacyjno-Edukacyjny w Polsce, gdzie znajduje się basen z fokami szarymi i kotikami z Ameryki Południowej. W tym największym fokarium w Polsce uczniowie mieli możliwość udziału w trzech pokazach z udziałem fok. Oglądali również karmienie oraz treningi uchatek kalifornijskich.
    • Aktualności

      • Lista osób przyjętych do oddziałów przedszkolnych
      • Zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
      • Śladami dinozaurów i rycerzy – szkolna wycieczka do Malborka
      • Drodzy Uczestnicy Zabaw z Kredą!
      • Piknik klasowy
      • 5C z wizytą u alpak
      • Integracja w 3A
      • Słoneczny piątek pełen radości w 3C
      • Powroty do szkolnych ławek
      • Sukces naszego ucznia w ogólnopolskim konkursie
      • Wycieczka do Centrum Deyny w Starogardzie Gdańskim
      • Wycieczka do Gdańska
      • Dzień Rodziny w grupie 0A
      • Nowe zestawy mebli
      • Niezwykli goście w naszej szkole
      • Matematyczne podsumowanie roku szkolnego.
      • Konkurs z języka angielskiego „Mistrz Czasowników Nieregularnych”
      • Konkurs programowania w Scratch dla uczniów klas I–III
      • Spotkania z rodzicami uczniów kl. 0 i kl. 1
      • Dzień Dziecka z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubichowie
      • Rekrutacja uzupełniająca
      • Dzień Dziecka
      • Dzień Dziecka
      • Relacja z zawodów sportowych
      • Dzień bez plecaka!
      • Wycieczka do Wdzydz
      • Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
      • Kolejne stroje sportowe dla naszej drużyny.
      • Bezpieczna droga do szkoły zaczyna się od rozmowy z dzieckiem.
      • Pucha dla kociego brzucha
      • Zbiórka odzieży zakończona!
      • Dzień Dziecka
      • Z wizytą w Nadleśnictwie Lubichowo
      • Wycieczka klas 0a i 0b do Wdzydz Kiszewskich
      • Wielki Maraton Czytelniczy
      • Moja Wymarzona Biblioteka
      • Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
      • Odsłonięcie odrestaurowanego pomnika żołnierzy 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej dowodzonej przez mjr. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę”
      • Wyniki konkursu „Szalony świat kota Cukierka"
      • Wycieczka klas 1a i 1c do Muzeum – Kaszubskiego Parku Etnograficznego im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach
      • Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.
      • WYCIECZKA DO GDYNI
      • WYCIECZKA DO WARSZAWY
      • Lista osób przyjętych do klasy pierwszej
      • Spotkania z rodzicami
      • Pomoce dla naszych uczniów
      • Sukces naszych uczennic w wojewódzkim etapie konkursu „Projekt z ZUS”
      • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców
      • Klasa 3B i 3C w drodze
      • Zdrowe ząbki w zerówce