• Wydarzenia 2022/2023

• Podsumowania innowacji pedagogicznej „Kto czyta nie błądzi”

• 18.05.2023 22:18
            • 18 maja zostało przeprowadzone podsumowanie innowacji czytelniczej „Kto czyta, nie błądzi”. O godzinie 10:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Lubichowie przybyła p. Dyrektor, wychowawcy klas III, rodzice, bibliotekarki: p. H. Pilacka i p.H. Demska, wszyscy uczniowie klas III, a o godzinie 11:00 dołączyli do nas uczniowie klas I i II wraz ze swoimi wychowawcami.
            • Spotkanie integracyjno- czytelnicze  „Noc z książką w szkole”  dla uczniów klas 3
            • Spotkanie integracyjno- czytelnicze „Noc z książką w szkole” dla uczniów klas 3

• 15.05.2023 19:26
            • 12 maja bieżącego roku odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjno- czytelnicze „Noc z książką w szkole”. Celem spotkania było:

📘 rozwijanie kultury czytelniczej uczniów;

📙 rozbudzanie zamiłowania do czytania książek;

📕 integracja uczniów, pogłębianie przyjacielskich relacji;

📗 umacnianie więzi ze szkołą;

📘 ciekawe spędzenie wolnego czasu.

• Pan Poeta - spotkanie autorskie

• 15.05.2023 11:20
            • Dnia 11 maja przedszkolaki z grupy 0b  wybrały się do Biblioteki Publicznej w Lubichowie na spotkanie autorskie z Panem Poetą - autorem książek dla dzieci. Dzieci były zachwycone spotkaniem, które było poetyckim shou dla dzieci.
            • ,,WITAJ  MAJ ! PIĘKNY MAJ ! U POLAKÓW BŁOGI RAJ”
            • ,,WITAJ MAJ ! PIĘKNY MAJ ! U POLAKÓW BŁOGI RAJ”

• 10.05.2023 09:03
            • To hasło wyśpiewane przez naszych przodków sprzed ponad dwustu lat było mottem przewodnim uroczystego apelu z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, Dnia Pracy i Święta Flagi. Akademia w naszej szkole odbyła się w piątek 28 kwietnia. Oczywiście większość czasu poświecono Konstytucji 3 Maja. Uczniowie – aktorzy wcielili się tym razem w postacie z czasów epoki stanisławowskiej a król Stanisław August Poniatowski zasiadł na tronie. Uczniowie klas: 4 a, 5 c, 6c, 7a przedstawili montaż poetycko–muzyczny. Duch historii – Maja Galant i inni  uświadomili widzom, czym była konstytucja, co znaczyła dla mieszkańców Polski.
            • „KTO CZYTA, NIE BŁĄDZI”📚📗

• 05.05.2023 20:30
            • Powoli dobiega końca nasza przygoda z innowacją czytelniczą w klasach I-III. Niedługo dowiemy się, którzy uczniowie najpiękniej prowadzili dzienniczki lektur – LEKTURNIKI, poznamy również nazwiska uczniów najlepiej czytających w klasach młodszych. Jednak zostało jeszcze jedno zadanie do wykonania – tym razem zmierzyli się z nim trzecioklasiści.