• SĄD NA BAKTERIAMI

• 12.01.2024 17:44
            • Dnia 11 stycznia 2024r. na lekcji biologii w klasie 5a odbyło się posiedzenie sądu dotyczące oskarżenia w sprawie bakterii.
            • Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

• 22.12.2023 08:26
            • Śpiewanie kolęd, to jeden z najpiękniejszych zwyczajów polskich rodzin. Postanowiliśmy pielęgnować tą tradycję w naszej szkole. Dlatego też 19 grudnia, w murach naszej szkoły odbył się Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem ,,Magiczny czas kolędy”.
            • Życzenia dla bliskich

• 21.12.2023 20:29
            • Życzenia dla bliskich

W tym okresie świątecznym, kiedy wszyscy przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia grupa 0 "B" pragnie złożyć życzenia swoim Paniom nauczycielkom, Paniom z obsługi i swoim rodzicom. Niech te święta będą radosne, zdrowe i spokojne, a Nowy Rok niech będzie szczęśliwy dla wszystkich. Z tej okazji dzieci przygotowały krótki film:

• Warsztaty sensoceramiczne

• 21.12.2023 19:39
            • Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się kolejne warsztaty sensoceramiczne w grupie 0 "B". Tematem zajęć były 'Klocki ceramiczne'. Z kolei celem było rozbudzenie dzięciej kreatywności.