• Gabinet psychologa

• 19.02.2024 13:12
            • Szanowni Państwo, drodzy uczniowie !!!
              Dzięki zaprzyjaźnionym firmom, sponsorom i rodzicom udało się wyremontować i wyposażyć pomieszczenie dla psychologa.
              Od piątku Pani Dominika będzie przyjmowała uczniów, rodziców w sali 41 (parter II segmentu, budynek B2).
            • Światowy Dzień Kociewia

• 17.02.2024 17:54
            • Dzie Wierzyca, Wda

Przy śrebnym fal śpsiewie

Niesó woda w dal,

Tam nasze Kociewie

Antoni Górski, kociewski gawędziarz i folklorysta, napisał, że  „Kociewie to moje strony rodzinne od wszystkich zakątków świata inne”. Nasz wspaniały region wyróżnia się dzięki swojej własnej gwarze, kulturze ludowej i malowniczej ziemi słynącej z gościnności.

• WARSZTATY ROBIENIA ŚWIEC W GRUPIE  0A
            • WARSZTATY ROBIENIA ŚWIEC W GRUPIE 0A

• 15.02.2024 19:16
            • 14 lutego 2023r. odwiedzili nas Rodzice, dzięki którym dowiedzieliśmy się dużo na temat powstania świec. Dzieci poznały tajniki tworzenia świec od podstaw, sposobów nadawania im koloru i zapachu.
            • OBSERWACJA  CHMUR
            • OBSERWACJA CHMUR

• 14.02.2024 19:25
            • Uczniowie klas 4 kontynuują w II semestrze projekt „KLASA W TERENIE”. Nasze zajęcia w terenie na boisku szkolnym  odbyły się dwukrotnie: pierwszy raz  w dzień zimowy drugi raz: w dzień prawie już wiosenny w celu obserwacji chmur.