• DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

• 12.02.2024 17:20
            • 12 lutego 2024r.  obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu, zainicjowany przez Komisję Europejską w 2004 roku.
              Na lekcjach informatyki i zajęć komputerowych uczniowie dowiedzą się, z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się w sieci. Poznają zasady, którymi należy się kierować podczas surfowania w Internecie, oraz gdzie uzyskać pomoc w razie niebezpieczeństwa. Przyswoją zasady kulturalnego zachowania w Internecie. W trosce o bezpieczeństwo korzystania z Internetu dzieci i młodzież zostaną zapoznani ze stronami internetowymi, na których można szukać informacji lub pomocy w razie nieprzewidzianych, niebezpiecznych sytuacji:
               www.dbi.pl,
               www.sieciaki.pl,
               www.dzieckowsieci.pl,
               www.bezpiecznyinternet.pl.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

• 30.01.2024 09:20
            • ,,Babcie bywają różne, a super gościem jest też dziadek" - mogli się o tym przekonać babcie i dziadkowie oglądając program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków z oddziału przedszkolnego z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie.
            • Kończymy dzień z WOŚP.

• 29.01.2024 10:47
            • Kolejna gminna akcja zorganizowana w sali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie.

Dzisiejsza niedziela to dzień pełen radości, uśmiechu, zabawy ale również pomocy. Wspólnie kolejny raz graliśmy w 32. Finale WOŚP
              ♥♥♥

Zebrana kwota: 9526,83 zł
            • AKCJA NAKRĘTKI

• 26.01.2024 16:57
            • Akcja nakrętki dla Niko, odbiór w tym roku był 8 stycznia oraz 25 stycznia.
              Dziękujemy dla Was to mały gest a dla Niko  to bardzo wiele. Nadal trwa akcja.
              Iwona Łęgowska

• 25.01.2024 19:24
            • Dnia 16 stycznia odbył się bal karnawałowy dla uczniów oddziałów zerowych i  klas 1 - 3. Dzieci w kolorowych przebraniach udały się do sali GOK-u by przez dwie godziny oddać się tańcom i zabawie.