• W poszukiwaniu WIOSNY 🌿🌷🌱☀️

• 29.02.2024 19:39
            • Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Przyroda budzi się do życia. Korzystając ze słonecznej aury uczniowie z koła przyrodniczego wybrali się na spacer, by poszukać pierwszych oznak wiosny. I udało się! 😄

• Teatrzyk pt. ,,Pierwsza zima bałwanka Stefanka" w oddziale przedszkolnym

• 22.02.2024 17:35
            • W czwartek 22 lutego 2024 roku w naszym oddziale przedszkolnym gościł Teatr Profilaktyczny Edukacja – Animacja „Magik” z Białegostoku ze spektaklem pt. „Pierwsza zima bałwanka Stefanka”. Spektakl opowiadał historię Bałwanka Stefanka, który został ulepiony przez Zuzię i pod wpływem czarów i dobrego serca dziewczynki bałwanek ożył.
            • Dzień Języka Ojczystego

• 21.02.2024 18:27
            • Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to coroczne święto obchodzone 21 lutego,  ustanowione przez UNESCO 17 listopada 1999 roku. Upamiętnia wydarzenia w Bangladeszu, gdzie w 1952 roku pięciu studentów uniwersytetu zginęło podczas pokojowej demonstracji, w trakcie której domagali się nadania językowi bengalskiemu statusu jednego z dwóch języków urzędowych. Poza upamiętnieniem wymienionych wydarzeń, głównym przesłaniem międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego jest chronienie różnorodności językowej, bezpośrednio związanej z problemem wymierania języków i kultur.
            • Warsztaty sensoceramiczne. Lepienie wazonu

• 21.02.2024 18:15
            • W środę, 21 lutego odbyło się kolejne zajęcia sensoceramiczne. Grupa 0 "b" tym razem uczyła się lepić wazon. Zanim przeszliśmy do głównej części zajęć Pani prowadząca zrobiła ćwiczenia ruchowe z gliną.