• Wydarzenia 2020/2021

• W Dniu Waszego święta,

Kochana Babciu i Dziadku Drogi

życzymy Wam uśmiechu z rana,

by miło wspominać te lata co przeszły,

by wszystkie troski w niepamięć odeszły,

by stadko wnuków Was zawsze kochało,

by zdrowie i szczęście na zawsze zostało.

Uczniowie klasy III C

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

• 20.01.2021 14:15
            • Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!

Święto to, to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach i powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej. Zazwyczaj gościliśmy Was w tym wyjątkowym dniu, w murach naszej szkoły. Już od progu uczniowie z najmłodszych klas, radośnie witali Was wierszykiem i piosenką. Niestety w tym roku jest to niemożliwe, dlatego chociaż wirtualnie, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia.

• NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

• 22.12.2020 13:58
            • Na zajęciach  on-line z  przyrody  uczniowie klas  czwartych poznawali układy: m.in. pokarmowy i oddechowy, nerwowy  człowieka. Aby szybciej  przećwiczyć  wiadomości i znajomości z zakresu anatomii człowieka tych trzech układów- chętni uczniowie wykonywali modele układu pokarmowego, krwionośnego oraz mózgu.  Uczniowie musieli posługiwać się zdobytą wiedzą z lekcji, ale też zdolnościami manualnymi.
            • DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W NASZEJ SZKOLE

• 28.11.2020 20:36
            • „Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku...”

Każdy posiada, bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Misie uczą odpowiedzialności i troski, pomagają przełamać lęki u dzieci, przytulanie misiów działa uspokajająco i pobudza wyobraźnię. Tak więc dla nauczycieli klas I-III Światowy Dzień Pluszowego Misia, obchodzony 25 listopada, to doskonała okazja do zorganizowania święta misia w naszej szkole.