• Wydarzenia 2020/2021

• Jak pracować efektywnie podczas nauczania zdalnego?

• 28.11.2020 20:28
            • Wielu z  uczniów pragnie uzyskiwać dobre wyniki w nauce. Czy wiecie, że wpływ diety i ćwiczeń na nasze zdrowie jest ogromne.
              Powszechnie wiadomo, że dzięki połączeniu odpowiedniej diety z aktywnością fizyczną, nasz styl życia się na pewno poprawi.
              Każda forma aktywności fizycznej – wysiłku i zarazem zabawy – pozwalają na niwelowanie stresu oraz korzystnie wpływają na poprawę koncentracji i zachowanie uczniów.

• Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień  dla klas I-III
            • Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień dla klas I-III

• 24.11.2020 18:52
            • 21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszej szkole w Lubichowie, świętowaliśmy 20 listopada, ale nieco inaczej, zdalnie. Uczniowie uzyskali od swoich nauczycieli informację o początkach obchodzenia Święta Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Następnie podawali skojarzenia związane z pojęciem życzliwość – burza mózgów, jak też obejrzeli filmik na temat ,,Co to jest życzliwość”.
            • Śniadanie Daje Moc- Stawiam na śniadanie.

• 17.11.2020 14:21
            • Podobnie jak w roku ubiegłym uczniowie klas I-III włączyli się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc- Stawiam na śniadanie” organizowanej w ramach programu ,,Szkoła z witaminą” w szkole podstawowej w Lubichowie. W tym roku zajęcia odbyły się 09 listopada 2020 r. zdalnie, z powodu pandemii.