• Wydarzenia 2020/2021

• Życzenia Dyrektora szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej

• 14.10.2020 11:38
            • Drodzy Pracownicy szkoły, Sznowni Emeryci, Rodzice i Wy Kochani Uczniowie,

„Ktoś kto uczy, pokazuje, zwraca uwagę…to jedna

z najbardziej wyjatkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego…”

Dzisiaj Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole, jednak inny od wcześniejszych… bez uroczystej akademii,  ale z życzeniami od uczniów, kierowanych przez radiowęzeł. Oczywiście wszystko z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, w związku z panującą pandemią.

• 12 PAŹDZIERNIKA   DZIEŃ BEZPIECZNEGO KOMPUTERA
            • 12 PAŹDZIERNIKA  DZIEŃ BEZPIECZNEGO KOMPUTERA

• 09.10.2020 23:17
            • To inicjatywa, która ma na celu informowanie o zagrożeniach płynących z sieci oraz promować bezpieczeństwo informatyczne. Dzień Bezpiecznego Komputera zapoczątkowano 12 października 2004 roku. jego honorowym patronem jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

• 08.10.2020 19:27
            • Święto International Dot Day czyli Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzi się 15 września od 2009 roku. Historia tego święta rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym. Żeby pokazać, że każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać.